Bitcoin

Hitem posledních několika málo let jsou virtuální měny, tzv. kryptoměny. Tu hlavní kryptoměnu zná dnes určitě každý, je to Bitcoin. Tato virtuální měna není jen nástroj, jak vydělat pořádný balík peněz, ale hlavně platidlo. To znamená, že s ní můžete platit úplně stejně, jako to děláte třeba s pomocí české koruny nebo eura. Stačí, aby tuto měnu přijímal ten, kterému chcete peníze dát. Proto lze v poslední době narazit na čím dál tím větší počet online casin, které Bitcoin akceptují jako plnohodnotnou platební metodu. Dnes se s Bitcoinem setkáte dokonce v každém větším kasinu, které se snaží zejména vyhovět požadavkům hráčů.

Jak fungují platby pomocí kryptoměny Bitcoin?

V současnosti je zřejmé, že s kryptoměnami se do budoucna musí jednoznačně počítat. Bitcoin je v online casinech oblíbený pro svou neuvěřitelnou rychlost převodu. Zejména výběr finančních prostředků z online casina probíhá prakticky okamžitě. Navíc je Bitcoin decentralizovanou měnou, a tudíž platby probíhají zcela anonymně.

A jak se tedy pomocí této kryptoměny platí? Jakmile si najdete online casino, které Bitcoiny přijímá, tak už máte z části vyhráno. Dále budete potřebovat některou z virtuálních peněženek, které se v online casinech využívají běžně. Doporučujeme například nejrozšířenější peněženku Skrill. Následně již platíte velmi jednoduše stejně, jako pomocí virtuální peněženky. Jediný rozdíl je v tom, že cena Bitcoinu se každý den mění, a proto jsou vaše Bitcoiny při platbě přepočítávány s kurzem amerického dolaru.

Proč používat a na cosi dát pozor u plateb pomocí Bitcoinu?

Nejznámější kryptoměna je Bitcoin

Bitcoin je jednoznačně nejpopulárnější kryptoměna současnosti.

Jak už bylo zmíněno, tak platba pomocí Bitcoinů je velmi rychlá. To platí pro posílání i přijímání peněz. Většina hráčů také oceňuje naprostou anonymitu plateb. Velkou výhodou, zejména pro velké hazardní hráče, je absence limitů, na které v online casinech běžně narazíte. Ve většině online casinech jsou denní, týdenní a měsíční limity plateb naprostou samozřejmostí. Řeč je hlavně o limitech pro výběr peněz. Pokud tedy získáte velkou výhru, např. v hodnotě několika set tisíc korun, budete si muset její výplatu rozdělit i na několik měsíců. To se vám u Bitcoinu nestane a celou částku obdržíte prakticky okamžitě.

Určitě si však dopředu ověřte, jaké poplatky sebou platba pomocí Bitcounu nese. V online casinech jen velmi sporadicky narazíte na konkrétní poplatek za použití kryptoměn, ale samotná platba je zpoplatněna ve virtuální peněžence. Hodnota poplatku je však poměrně příznivá. V současné době se pohybuje na úrovni 1 Satoshi, což je nejnižší možná jednotka Bitcoinu. V praxi je to jeden cent z každého amerického dolaru ceny Bitcoinu. Mnoho jiných platebních metod má poplatky mnohem vyšší.

K platbě v online casinech lze využít kryptoměnu Bitcoin

Online casin, které s Bitcoinem počítají je již celá řada a do budoucna jich bude neustále přibývat. Zkrátka a dobře, kryptoměny se chtě nechtě stávají plnohodnotnými platidly a pro své nesporné výhody se není čemu divit. Nejde však jen o Bitcoin. Do zájmu online casin se začínají prosazovat i další kryptoměny, jako je třeba Ethereum nebo Litecoin. Pokud tedy o Bitcounu přemýšlíte, určitě do něj běžte. Jeho cena raketově roste a každým rokem se stává mnohem hodnotnějším. Jedná se tak o ideální způsob, jak na internetu platit a přijímat peníze a zároveň investovat.

Relevant news