Book of Ra

Online výherní automat Book of Ra je hra, kterou mají na svědomí celosvětově uznávaní herní vývojáři Novomatic. Tento automat je nejvíce zajímavý svým pojetím a dobrodružným příběhem, který hráče přenese do starověkého Egypta, který v sobě ukrývá spousty pokladů v podobě peněžitých výher. Ve hře se nachází deset výherních řad na pěti výherních válcích. Jedná se o velmi povedenou hru s parádní atmosférou, která je určena zejména pro všechny, kteří si kromě obyčejného hraní hazardních her, chtějí i užít perfektní atmosféru a vzrušení.

Téma hry Book of Ra

Online výherní automat Book of Ra

Book of Ra je léty ověřená klasika od Novomatic.

Jak už bylo zmíněno, tak hlavním tématem tohoto online výherního automatu je starověký Egypt a tomu přizpůsobené motivy. Kromě hieroglyfů se tak ve hře setkáte i s dalšími dobrodružnými motivy, jako jsou například symbol faraona nebo egyptského brouka skarabea. Grafické zpracování jde ruku v ruce s dobrodružným pojetím hry. Stejně lze hodnotit i zvukovou stránku této hry, které je příjemná a zároveň plná napětí. Automat Book of Ra lze jednoznačně hodnotit kladně po vizuální i příběhové stránce a občas si také můžete připadat jako v nějaké dobrodružné počítačové hře, která vás však může potěšit řadou různých výher.

Jak se hraje Book of Ra

Online výherní automat Book of Ra má pět herních válců a běžných 10 výherních řad. Maximální možná sázka na jednu herní otočku je v této hře na obvyklé hodnotě 1 000 Kč. Díky tomu může maximální možná výhra z takové otočky dosáhnout až 500 000 Kč. Oficiálně statistická průměrná hodinová prohra potom dosahuje hodnoty 88 200 Kč. Šance na potenciální výhru jsou v tomto online výherním automatu průměrná a variabilní výše výherního podílu RTP je na hodnotě 95,10 %. Ve hře samozřejmě najdete i funkční symboly scatter, wild i režim otoček zdarma.

Symboly a výhry ve hře Book of Ra

Jak už bylo zmíněno výše, tak tento online výherní automat obsahuje dobrodružné symboly s tématikou starověkého Egypta. Níže si uvedeme veškeré symboly, na které můžete v tomto online výherním automatu narazit. V závorce uvedené hodnoty znázorňují výše výher při sázce 50 Kč v režimu deseti herních linii.

  • Symbol posvátné egyptské knihy (wild symbol)
  • Symbol dobrodruha (5x – 25 000 Kč, 4x – 5 000 Kč, 3x – 500 Kč, 2x 50 Kč)
  • Symbol faraona (5x – 10 000 Kč, 4x – 2 000 Kč, 3x – 200 Kč, 2x 25 Kč)
  • Symbol egyptské sochy s křídly (5x – 3 750 Kč, 4x – 500 Kč, 3x – 150 Kč, 2x 25 Kč)
  • Symbol egyptského brouka skarabea (5x – 3 750 Kč, 4x – 500 Kč, 3x – 150 Kč, 2x 25 Kč)
  • Karetní symboly A, K (5x – 750 Kč, 4x – 200 Kč, 3x – 25 Kč)
  • Karetní symboly Q, J, 10 (5x – 500 Kč, 4x – 125 Kč, 3x – 25 Kč)

Bonusové funkce ve hře Book of Ra

Ve hře Book of Ra najdeme samozřejmě i nějaké ty bonusové režimy, jako je například symbol wild, který dokáže nahrazovat jiné symboly ve hře a dotvářet tak výherní řady. V této hře má tento symbol podobu posvátné egyptské knihy. Tento symbol navíc umožňuje spustit speciální režim otoček zdarma, kterých lze získat najednou hned deset. Pokud se vám navíc v tomto režimu podaří trefit symboly knihy ještě jednou, režim se automaticky opakuje.

Relevant news