Dazzle Me

Tento online výherní automat od producentů z NetEnt velmi originální a oblíbená hra i v našich online casinech. Dazzle Me se řadí mezi online hazardní hry, které nejsou pro hledače adrenalinových zážitků, ale pro hráče, kteří si přejí u hry odpočinout a ideálně i něco vydělat. Hra má pět válců a celkem 76 fixních výherních řad. Zajímavostí je však rozdílný počet řádků u jednotlivých herních válců. První dva válce mají pouze tři řádky, třetí a čtvrtý válec mají čtyři řádky a poslední pátý válec má pět řádků. Hra je také oblíbená pro svou štědrou nabídku bonusů a bonusových režimů.

Téma hry Dazzle Me

Dazzle Me je online výherní automat

Online výherní automat Dazzle Me patří pod křídla NetEnt.

Jak už bylo zmíněno, tak originalita online výherního automatu Dazzle Me je ukryta v rozdílném počtu řádků pro jednotlivé herní válce. Díky tomu je hra rozhodně vítanou změnou, která přináší potenciální možnost výhry. Podobně, jako u mnoha dalších online automatů, se i zde setkáme s motivy krystalů a dalších klasických kasinových symbolů. Grafický vizuál hry je poměrně dobrý, i když nečekejte žádný extra moderní zážitek. Zvukový doprovod je ve stylu klasického kasina, a to lze hodnotit pouze kladně.

Jak se hraje Dazzle Me

Dazzle Me disponuje pěti herními válci a celkem 76 fixními herními liniemi. Kromě základních kombinací symbolů máte ve hře tři zajímavé bonusové funkce Dazzling Wild Reels, Linked Reels nebo otočky zdarma. Ve hře Dazzle Me je možné vsadit až 1 000 Kč na jednu herní otočku. V případě takové sázky je pak možné trefit výhru až ve výši 500 000 Kč. Rozhodně velkým lákadlem tohoto online výherního automatu je výše výherního podílu RTP, který dosahuje velmi lákavá hodnoty 96,84 až 96,90 %. Statistická průměrná hodinová prohra ve hře Dazzle Me se rovná částce okolo 56 000 Kč.

Symboly a výhry ve hře Dazzle Me

V tabulce jsou zobrazeny běžné herní symboly, se kterými se v Dazzle Me můžete setkat. Hodnoty v závorkách za herním symbolem zobrazují násobky sázek v případě dvou, tří, čtyřech nebo pěti trefených symbolech:

  • Symbol Sedmiček (1x při 2 symbolech, 12x při třech, 30x při čtyřech, 200x při pěti)
  • Symbol Zvonečků (1x při 2 symbolech, 8x při třech, 15x při čtyřech, 100x při pěti)
  • Symbol Červených krystalů (4x při třech, 8x při čtyřech, 30x při pěti)
  • Symbol fialových krystalů (4x při třech, 8x při čtyřech, 30x při pěti)
  • Symbol zelených krystalů (3x při třech, 5x při čtyřech, 20x při pěti)
  • Symbol modrých krystalů (3x při třech, 5x při čtyřech, 20x při pěti)

Bonusové funkce ve hře Dazzle Me

Ve hře Dazzle Me je k dispozici hned několik příjemných bonusů.

Dazzling Wild Reels

Hráč může mít štěstí a během hry se mu náhodně spustí bonusová funkce s názvem Dazzling Wild Reels. Po aktivaci se veškeré herní symboly překryjí wild symbolem, který v této hře má podobu bílého diamatu. Wild symbol má samozřejmě i zde funkci náhrady za chybějící symboly.

Otočky zdarma

Další bonusový herní symbol má podobu Free Spinů. V případě, že hráč trefí alespoň tři tyto symboly, získá 8 až 16 volných otoček. Malou nevýhodou je fakt, že v tomto režimu již nelze získat stejný bonus.

Linked Reels

Během bonusového režimu otoček zdarma se však aktivuje funkce Linked Reels. Ta zajistí na začátku každého herního kola, že se alespoň jedna dvojice herních válců propojí a objeví se na ní identické herní symboly.

Relevant news