Fruity Gold

Další herní pecka Fruity Gold dokazuje fakt, že česká společnost Synot automaty s klasickou ovocnou tématikou prostě umí. V tomto případě se však nejedná o žádnou základní hru. Online výherní automat má sice jen tři válce, ale za to hned 27 fixních výherních řad a připisování výher tzv. criss cross. Díky tomu dává tento online výherní automat hned několik šancí v rámci jedné otočky, jak získat vytouženou výhru.

Téma hry Fruity Gold

Výherní automat Fruity Gold

Symboly online výherního automatu Fruity Gold.

Online výherní automat Fruity Gold má 27 výherních řad, tři válce a klasickou ovocnou tématiku. Na válcích se hráči mohou setkat s třešněmi, pomeranči, citrony, hrozny, švestkami, melouny a zvonky. Vynechat však nesmíme i hlavní symbol této oblíbené hry, kterým je právě Joker. Žolík plní funkci wild symbolu v této hře. To však není zdaleka vše, protože se ve hře ještě nachází i tzv. double wild symbol a mystery symbol. Ve hře navíc nechybí služný krafický kabátek a příjemné animace i zvuky válců, které jsou dobře známe všem zkušeným hazardním hráčům.

Jak se hraje Fruity Gold

Hra Fruity Gold je na první pohled velmi jednoduchá, ale oproti jiným ovocným hrám nabízí i více bonusových funkcí a na třech válcích slušnou porci 27 výherních řad. Už jsme si zvykli na to, že v hrách od společnosti Synot lze sázet již od 1 Kč na jednu herní otočku. Nejvíce si potom můžete vsadit jednorázově 900 Kč. Maximální možná výhra v rámci jedné herní otočky atakuje hranici půl milionu Kč. Tento online výherní automat si získal oblibu zejména díky velmi slušným hodnotám výherního podílu RTP, který se pohybuje v rozmezí 95 až 97 %.

Symboly a výhry ve hře Fruity Gold

Jak už bylo zmíněno, tak hra je zaměřena na klasickou ovocnou tématiku, která je doplněna o další zajímavé symboly, které poskytují skvělé výhry či bonusy. Níže si představíme všechny obsažené herní symboly a hodnoty, jimiž se podle výherní kombinace násobí celková vsazená částka na jednu otočku.

 • Třesně (2x)
 • Citrony (2x)
 • Pomeranče (4x)
 • Švestky (4x)
 • Hrozny (6x)
 • Melouny (6x)
 • Zvonky (10x)
 • Pytel s penězi (20x)
 • Sedmičky (30x)
 • Žolík (wild symbol)
 • Zlaté cihly (double wild symbol)
 • Kostky (mystery symbol)

Bonusové funkce ve hře Fruity Gold

Bonusových funkcí ve hře Fruity Gold nalezneme hned několik. Na válcích máme totiž celkem tři symboly, díky kterým se taková bonusová hra může spustit.

Wild symbol

Stejně, jako ve většině hazardních hrách, tak i zde nesmí chybět oblíbený wild symbol. Ve hře Fruity Gold má podobu žolíka a má možnost nahrazovat veškeré další symboly (kromě symbolů mystery a double wild) a dotvořit tak potenciální výherní kombinaci.

Double wild symbol

Tento symbol má ve hře podobu zlatých cihliček a pokud budete mít štěstí a objevíte jej na výherních válcích, tak vám dokáže nahradit jakýkoliv jiný symbol ve hře (kromě mystery a wild symbolu) a dotvořit tak potenciální výherní kombinaci, která se navíc násobí dvakrát.

Mystery symbol

Mystery symbol má v tomto online výherním automatu podobu dvou herních kostek. V případě, že se vám podaří trefit na herních válcích tři takové mystery symboly, tak získáváte náhodně generovanou výhru, která je ve výši 2x až 300x násobku vaší sázky na herní otočku.

Relevant news