Jak se loterie Keno hraje?

Keno si tradičně můžete zahrát na pobočkách a v kamenných kasinech některých i českých provozovatelů. Velkou výhodou poslední doby je však přesun do online prostředí, kdy se s Kenem můžete setkat v celé řadě online casin a narazit na různé varianty této loterijní hry. Princip hry je v tom, že neustále probíhá losování číselných hodnot (někdy i každých pět minut). Vašim úkolem je pouze a jednoduše koupit lístek do takového slosování. Velmi pozitivně lze hodnotit skutečnost, že cenu, kterou investujete do nákupu losů si určujete sami. Cena se běžně může pohybovat od 5 Kč až do 100 Kč. V takovém případě se pak sází alespoň na dvě různá čísla a maximálně pak na čísel sedm. Budeme-li například předpokládat, že se v losovacím osudí nachází 58 různých čísel, tak se postupně vytáhne 12 náhodně vylosovaných, které určují výhru.

Zejména v posledních letech se Keno dostává do nabídky klasických online casin, kde se nejčastěji hrají online výherní automaty nebo živá hra. Online podoba této známé hry je vlastně identická s tou běžnou, které provozují loterijní společnosti. Pravidla jsou velmi jednoduchá a výsledek hry je založený výhradně na náhodě. Tím se Keno samozřejmě odlišuje od jiných hazardních her, jako je třeba Blackjack nebo Baccarat. Online varianty hry si dnes nezahrajete jen na počítači, ale taky v mobilních telefonech či tabletech. Jednoduše si v online casinu vyberete tuto hru a zvolíte si čísla, na které si přeje vsadit a čekáte až proběhne losování, které je v tomto případě virtuální. Po losování se dozvíte, jak váš tip dopadl a případně obdržíte peněžní výhru na herní konto nebo nikoliv.

Jaké máte šance ve hře Keno vyhrát?

Loterijní hra Keno

Ukázka z oblíbené loterijní hry Keno.

Jak již bylo zmíněno, tak čísla ve hře Keno se losují neustále dokola v určitých intervalech. Aktuální výsledky a vylosovaná čísla můžete neustále sledovat v aplikaci nebo na webové stránce online casina, kde tuto hru hrajete. V případě, že byste si rádi prohlédli předchozí výsledky a porovnali se vylosovaná čísla, tak to ve většině případu lze, a to až do historie jednoho měsíce.

V dnešní době lze nejčastěji hrát Keno s méně čísly, než tomu bylo dříve. Samozřejmě to znamená, že se i méně čísel losuje v osudí. Z toho jasně vyplývá fakt, že dříve byla šance na trefení hlavní výhry mnohem nižší než dnes, ale zato byla výhra výrazně vyšší. Je tedy na samotném hráči, zda preferuje větší šanci na menší výhru nebo menší šanci na vyšší výhru.

Přemýšlíte o tom, jaká čísla jsou ve hře Keno ta nejvíce losovaná? Díky tomu, že Keno se losuje prakticky neustále a počet čísel v osudí není velký, tak je tato statistika zákonitě velmi vyrovnaná a nelze tak jednoduše určit, která čísla by se ve výběru osudí objevovala častěji. Pro příklad může být procentuální hodnota mezi nejméně losovaným číslem a nejvíce losovaným číslem kolem 2 %. A jaká čísla, že to jsou? Nejčastěji losovaným číslem je těsně číslovka 50 a tím nejméně losovaným je číslice 45.

Jak zvýšit své šance na výhru ve hře Keno?

Stejně, jako třeba hra Bingo, tak i Keno je loterijní hra, která má založené herní principy a pravidla spíše na náhodě, a proto jí nelze srovnávat s hrami, jako je třeba poker nebo blackjack, kde je mnoho možností, jak výsledek hry ovlivnit. Ovšem to neznamená, že neexistují vůbec žádné možnosti, jak zvýšit své šance na úspěch v Kenu.

Abyste v této hře zvýšili své šance na úspěch, tak určitě doporučujeme využívání různých bonusů a akčních nabídek od online casin. Samozřejmě, že nabídka bonusů do online výherních automatů a živé hry je k dostání v každém dobrém online casinu, ale často se lze setkat i s bonusem, který lze využít právě ve hře Keno. Pokud na takový bonus narazíte, určitě jej vyzkoušejte. Vaše šance na potenciální výhru bude vyšší.

Jak už bylo zmíněno, tak různá online casina nabízejí různé verze této hry. V případě, že si chcete vybrat správně a maximalizovat své šance, tak se vyplatí vyhledávat varianty Kena s nejlepším výplatním poměrem.