Multi Vegas 81

Tento velmi oblíbený a rozšířený výherní automat můžete znát i z běžných kasin, protože se jedná o léty ověřenou klasiku od vývojářů z brněnského Kajotu, která se dočkala i své online podoby. Lidé z Kajotu jsou na trhu již od začátku 90. let, a proto moc dobře vědí co běžný český zákazník od výherního automatu očekává. Je to zejména klasické ovocné zpracování, jednoduchost a vysoká šance na potenciální výhru. Online výherní automat Multi Vegas 81 je stará dobrá klasika v moderním a líbivém hávu.

Téma hry Multi Vegas 81

Výherní automat Multi Vegas 81

Oblíbený online výherní automat od společností Kajot se jmenuje Multi Vegas 81.

Jak už název napovídá, tak tím největším lákadlem hry je neuvěřitelných 81 výherních řad na čtyřech herních válcích. Automat však nemá žádné pevně dané výherní řady. K získání výhry tak postačí trefit alespoň tři stejné symboly na herních válcích. Základními herními symboly jsou v této hře samozřejmě symboly ovoce, jako například melouny, třešně, citrony a další známé symboly. Dále zde najdeme i sedmičky, zvonečky, dolary a také Multi Wild symbol. Už jsme si zvykli, že Kajot vydává výhradně graficky na jedničku zpracované hry a zvukové efekty lze hodnotit úplně stejně.

Jak se hraje Multi Vegas 81

Online výherní automat Multi Vegas 81 se hraje na čtyřech herních válcích a obsahuje 27 výherních linií pro tři stejné symboly a 81 výherních řad pro čtyři stejní symboly v řadě. Sázkové rozpětí je tradičně velmi široké. Minimální možná sázka na jednu herní otočku je ve výši pouhé 1 koruny a maximální možná sázka je potom 1 000 Kč. Maximální výše výhry v rámci herní otočky je 500 000 Kč. Šance na potenciální výhru jsou celkem slušné a variabilní výše výherního podílu RTP, tedy výhernost této hry, je 94,8 %.

Symboly a výhry ve hře Multi Vegas 81

Online výherní automat Multi Vegas 81 přináší celkem devět známých herních symbolů, které jsou dobře známi všem pokročilým, ale i začínajícím hráčům. Níže si uvedeme veškeré, se kterými se můžete v tomto online výherním automatu setkat. V závorce jsou uvedeny hodnoty, jimiž se násobí vaše sázka během herní otočky při třech symbolech a čtyřech stejných symbolech:

  • Multi Wild (wild symbol této hry)
  • Sedmičky (16x, 160x)
  • Melouny (6x, 60x)
  • Hrozny (4x, 40x)
  • Zvonky (1x, 4x)
  • Švestky (1x, 4x)
  • Dolary (1x, 4x)
  • Pomeranče (1x, 4x)
  • Třešně (1x, 2x)

Bonusové funkce ve hře Multi Vegas 81

Stejně, jako další oblíbené jednoduché hry, tak i v automatu Multi Vegas 81 nenajdete přehršel různých funkcí a režimů. V tomto však nevidíme žádnou nevýhodu, právě naopak. Hra je velmi jednoduchá na pravidla a rychle se v ní zorientuje zkušený i začínající hazardní hráč. Základní bonusovou funkcí je zde symbol Multi Wild, který má možnost nahrazovat veškeré další symboly a dotvářet tak výherní řady. To však není tak úplně vše. Jak už napovídá název Multi Wild, má tento symbol možnost násobit potenciální výhru. V případě, že na válcích trefíte jen jeden wild symbol, výhra se násobí 2x. V případě dvou wild symbolů se výhra násobí 4x a pokud budete mít štěstí a trefíte hned tři wild symboly, tak se výhra násobí 8x.

Relevant news