Neteller

Virtuální peněženka Neteller je velmi obvyklý způsob vkladu a výběru finančních prostředků do a zpět z online casina. S touto peněženkou se setkáte ve velké většině casin na trhu, a proto rozhodně stojí za představení. Peněženka Neteller je velkým konkurentem virtuální peněženky Skrill, a díky tomu u těchto metod najdete podobné služby. Určitou výhodou je fakt, že v některých online casinech lze narazit na bonusové nabídky, které se vážou právě na tuto platební metodu. Často tak můžete získat něco navíc v případě, že pro vklad peněz na herní účet použijete Neteller.

Tato platební metoda začala fungovat před lety v USA pouze pro transakce v amerických dolarech. To je však již dávno minulostí a dnes má společnost celosvětovou působnost a platit lze v mnoha světových měnách. Netteler podléhá úřadu pro finanční dohled, který sídlí ve Velké Británii. Tento fakt zajišťuje důvěryhodnost a bezpečnost této metody. Nejedná se o žádný start up a podobně, ale o plnohodnotnou platební metodu, kterou používají statisíce lidí po celém světě.

Jak funguje virtuální peněženka Neteller?

Pro aktivaci této platební metody se stačí pouze zaregistrovat na webových stránkách peněženky. Samotná registrace a založení účtu je samozřejmě zdarma. Následně je třeba ověřit svou totožnost, dle instrukcí. Nejčastěji se totožnost ověřuje naskenováním vybraného dokladu (občanský průkaz, řidičák nebo pas). Pokud by si někdo totožnost ověřovat nechtěl, tak taková možnost u Netelleru existuje, ale připravte se na limity plateb.

Neteller je oblíbená platební metody

Neteller je oblíbená virtuální peněženka.

Samotný převod peněz na herní účet v online casinu probíhá samozřejmě v reálném čase a peníze jsou tak ihned k dispozici pro hru. Výběr z casina zpět na váš běžný bankovní účet pak trvá o něco dále, nejčastěji v řádu několika hodin. Pozor si určitě dejte na případný poplatek, který tvoří procentuální podíl z posílané částky. Tento poplatek je momentálně 1,9 %, ale jeho výši si raději ověřte na stránkách peněženky, kde budou vždy aktuální informace. Pokud jste si právě řekli, že Neteller není pro vás, tak vám musíme prozradit, že drtivá většina online casin na trhu tento poplatek neúčtuje. A to z důvodu, aby právě placení pomocí této metody podpořili.

Proč používat a na co si naopak dát pozor u Netelleru?

Velkou výhodou je možnost nechat si vystavit svou vlastní Neteller platební kartu, které funguje úplně stejně, jako běžná platební karta od banky. Zaplatíte s ní jak online, ale i na všech platebních terminálech v obchodech. Navíc karta nabízí i možnost výběru peněz z bankomatu. Tyto služby však mohou být zpoplatněny, proto rozhodně doporučujeme sledovat stránky Netelleru, kde si můžete prohlédnout aktuální ceník a jednoduše zjistíte, jestli se vám tato metoda vyplatí či nikoliv.

Neteller je obvyklá platební metoda v online casinech

Rádi si zahrajete v online casinu a chtěli byste peněžní transakce zrychlit a zjednodušit? Tak v tom případě rozhodně stojí za zvážení virtuální peněženka Neteller. Samozřejmě, že tato platební metoda není pro každého, ale rozhodně se jedná o rychlý, bezpečný a jednoduchý způsob, jak platit a přijímat peníze online. Navíc jsou mu nakloněná i samotná online casina
a to lze občas úspěšně využít, když narazíte na zvýhodněné podmínky při použití této metody. Neteller je bez problému dostupný i z České republiky a žádná omezení v registraci vás tak nečekají. Bohužel zde však nemůžete provádět transakce v českých korunách, ale všechny světové měny, které online casina akceptují jsou samozřejmě k dispozici.

Relevant news