Paysafe card

Paysafe

Paysafe card je skvělá možnost pokud se chystáte anonymně vkládat do online kasina své peníze, které si nevyžaduje kryptoměna. Existuje mnoho výhod použití Paysafe card co se týče vkládání peněz do vaší oblíbené hazardní platformy a mnohé z nich jsou jedinečné právě pro tento způsob platby:

  • Vklady jsou zcela anonymní
  • Při používání v online kasinech se neplatí žádné poplatky
  • Zůstatek na účtu se okamžitě doplní
  • Tato služba je jednoduchá a snadno použitelná
  • Může to být skvělý způsob, jak sledovat svůj rozpočet

Jak vložit své peníze prostřednictvím Paysafe card do online kasina

Systém funguje vydáním 16-ciferného kódu PIN, který pak zadáte při platbě online. Chcete-li získat jeden z těchto kódů, můžete platit prostřednictvím internetu nebo najít místní obchod pomocí jejich webových stránek. Když to uděláte, jste připraveni začít hrát v online kasinu s Paysafe card.

Přejdete na vkladovou stránku vybraného portálu, zvolíte Paysafe card a zadáte částku, se kterou byste chtěli hrát. Před dokončením platby musíte ještě zadat jedinečný 16-číselný kód. Prostředky se pak vloží na váš účet během několika sekund, abyste je mohli použít na tu nejlepší zábavu v kasinu online.

Co to vlastně Paysafe card je?

Paysafe card je evropská premiérová předplacená metoda online vkladu, která byla založena v roce 2000. Tento způsob platby se často používá v online hazardních hrách. Na rozdíl od jiných předplacených možností, které vyžadují kreditní kartu, debetní kartu nebo bankovní účet na načtení předplacené karty, tato možnost umožňuje hráčům použít hotovost na načtení prostředků na jejich předplacenou kartu, které pak mohou být převedeny na účet online kasina. Paysafe card má ústředí v Rakousku. Paysafe card má právní zastoupení v 31 zemích po celém světě.

Kasina Paysafe card

Hlavní nevýhodou Paysafe card je, že ji nelze použít na výběry v online kasinech, takže všechny vaše výběry budou připsány bankovním převodem nebo jiným nominovaným způsobem platby. Paysafe card nabízí telefonickou a e-mailovou zákaznickou podporu. Často kladené otázky jsou zodpovězeny v několika jazycích v části „Informovat“ na jejich webových stránkách. Ve většině zemí společnost nabízí na podporu bezplatné telefonní číslo.

Výhody a nevýhody Paysafe card

Další významnou výhodou je, že Paysafe card má mobilní aplikaci, která je k dispozici v obchodě App Store pro iOS i v obchodě Google Play pro Android. V rámci aplikace se můžete přihlásit do svého účtu a sledovat své aktuální dostupné prostředky nebo prohlížet své poslední transakce. Nevýhodou je, že Paysafe card nenabízí žádnou úvěrovou možnost. Hráči mohou použít pouze množství kreditů, za které platí. I když to někteří skutečně považují za nevýhodu, pro jiné se to může ukázat jako výhoda, protože stanovuje limit na množství peněz, které mohou utratit.

Kasina a používání Paysafe card

V současnosti podporuje Paysafe card více než 3 500 webových stránek včetně několika kasin. Pokud hrajete v online kasinu, které akceptuje kartu Paysafe card, jednoduše zadáte 16-číselný kód PIN a vaše prostředky jsou okamžitě k dispozici na tomto webu.

Závěr

Paysafe card je v současnosti velmi používaná metoda vkladů a výběrů nejen v online kasinech. Tato možnost má mnoho výhod. Paysafe card se velmi snadno používá a pokud jste ještě tuto metodu plateb nepoužívali, určitě si na ni rychle zvyknete. Samozřejmě, že metoda je právně upravena a tato možnost plateb se využívá po celém světě.

Relevant news