Puppet Show

Online výherní automat s příznačným názvem Puppet Show od společnosti Kajot je velmi pěkně vizuálně ztvárněný automat, který nejspíše znají všichni návštěvníci kamenných kasin. Tato hra přesně odpovídá svému jménu. Setkáte se zde výhradně loutkami, které jsou však velmi příjemně zpracované. Ve hře se nachází 243 výherních řad v případě 5 symbolů na výherní linii a pět herních válců. Herními symboly jsou zde různé loutky a bonusové funkce jsou graficky velmi příjemné. Hra je ideální pro všechny hráče, kteří se chtějí při hraní online výherních automatů uvolnit a užít si příjemný vizuál.

Téma hry Puppet Show

Onine výherní automat Puppet Show

Puppet Show je vizuálně zajímavý počin společnosti Kajot.

Jak už bylo zmíněno víše, tak grafika i téma hry je velmi originální. Jedná se o další pecku od brněnských vývojářů z Kajotu, kde si můžeme užít velmi moderní grafický kabát i zvukový doprovod. Hra kombinuje několik různých loutek a velmi hezky zpracované bonusové režimy, kterých je ve hře dostatek. Pokud patříte mezi hráče, kteří vyhledávají moderně vypadající hry, tak je Puppet Show pro vás jasná volba.

Jak se hraje Puppet Show

Ve hře Puppet Show je k dispozici pět herních válců a 27 výherních řad za tři stejné symboly, 81 výherních řad za čtyři stejné symboly nebo 243 výherních řad za pět stejných symbolů. Maximální možná sázka, kterou můžete vsadit na jednu herní otočku je na obvyklé hodnotě 1 000 Kč. Ta nejnižší je pak možná již od 1 Kč. Maximální možná výhra za jedno otočení je půl milionu. Statistická průměrná hodinová prohra v Puppet Show se rovná částce 69 283,02 Kč. A důležitá výše výherního podílu RTP je v tomto automatu 94,9 %.

Symboly a výhry ve hře Puppet Show

Automat Puppet Show má dohromady devět symbolů, které mají klasickou podobu v moderním podání. Hodnoty v závorkách za herním symbolem zobrazují násobky sázek v případě tří, čtyřech nebo pěti trefených symbolech:

  • Symbol Bonus Scatter (10 otoček zdarma, 20 otoček zdarma, 40 otoček zdarma)
  • Symbol Wild (20x, 50x, 200x)
  • Symbol Mystery (10-60x, 25-100x, 60-240x)
  • Král (8x, 16x, 60x)
  • Královna (4x, 8x, 20x)
  • Rytíř (2x, 4x, 6x)
  • Princezna (2x, 4x, 6x)
  • Vodník (1x, 2x, 3x)
  • Čert (1x, 2x, 3x)

Bonusové funkce ve hře Puppet Show

Tento online výherní automat přináší kromě oslnivého vizuálů také celou řadu bonusových režimů.

Wild symbol

Tento bonus nesmí chybět v žádném dobrém výherním automatu. Samozřejmostí je možnost nahrazovat chybějící symboly na herních válcích kromě dvou bonusů – Mystery a Bonus. Symbol poznáte podle efektní animace opony.

Režim propadávání symbolů

V případě, že se vám podaří trefit na herních válcích určitou kombinaci, tak jsou tyto symboly nahrazeny dalšími v pořadí. Díky tomu je možné během jedné jediné otočky získat několik po sobě následujících výher. Navíc pokud trefíte symboly podruhé, zvýší se i násobitel o jednu jednotku až na hodnotu krát pět.

Symbol Mystery

Mystery symbol v této hře je velmi příjemný bonus, který můžete trefit 3x, 4x nebo 5x na herních válcích. Následně se vám spustí bonusový režim, ve kterém lze získat náhodné výhry.

Symbol Bonus

Symbol Bonus v tomto automatu přináší možnost zahrát si v režimu otoček zdarma. Podle počtu trefených stejných symbolů lze získat 10, 20 nebo 40 otoček zdarma.

Relevant news