Respin Joker

Online výherní automat Respin Joker je přesně ta hra, která potvrzuje staré známé pravidlo, že méně občas znamená více. Jedná se totiž o velmi jednoduchou hazardní hru, a tím se liší od všech funkcemi a kombinacemi nabitých her. Základní funkce a výherní kombinace jsou na první pohled zcela jasné a neztratí se v nich ani úplný začátečník. Základem jsou pouze tři herní válce a pět výherních řad. Navíc se zde setkáte s klasikou v podobě ovocné tématiky. Tento online výherní automat je důkazem toho, že v jednoduchosti a ve vynikajícím zpracování je síla a dokáže díky tomu nalákat širokou paletu hráčů, kteří si přejí užít jednoduchou, ale zároveň líbivou a zejména výnosnou hazardní hru. Za zmínku rozhodně stojí fakt, že za touto oblíbenou hrou stojí známí herní vývojáři Synot.

Téma hry Respin Joker

Online automat Respin Joker

Online výherní automat Respin Joker.

Vzhled výherního automatu Respin Joker je léty prověřená klasika s ovocnou tématikou. Kromě klasických symbolů ovoce zde najdete ještě zvonečky a samozřejmě symbol Joker, který zde plní nepostradatelnou funkci wild symbolu. Ve hře nechybí velmi příjemné grafické zpracování symbolů a animací. Hudební doprovod a zvuky ve hře jsou velmi příjemné a dokáží navodit tu pravou nostalgickou atmosféru z kamenných kasin a běžných válcových automatů.

Jak se hraje Respin Joker

Jak už bylo zmíněno, tak v této hře se rozhodně nesetkáte s hromadou funkcí a adrenalinovou jízdou, ale zato vás pohltí pohodová atmosféra a naprostá jednoduchost, která bude bavit začínajícího, ale i zkušeného hazardního hráče. Ve hře jsou tři válce a pouhých pět výherních řad. To však rozhodně není na škodu a automat umí potěšit hráče opravdu slušnou šancí na potenciální výhru. Maximální možná výhra v rámci jedné otočky totiž dosahuje úctyhodné hodnoty 500 000 Kč. Minimální sázka na jednu otočku je v této hře 1 Kč a ta maximální možná potom 1 000 Kč. To, že jsou šance na potenciální slušnou výhru opravdu vysoké dokazuje variabilní výše výherního podílu RTP, který se pohybuje od 88 až do 98 %.

Symboly a výhry ve hře Respin Joker

Celá hra je laděná do klasického kabátu starých známých automatů, které si pamětníci pamatují z běžných kasin a barů. Na třech válcích zde najdete oblíbené symboly ovoce, zvonečků a samozřejmě žolíka. Níže si představíme všechny obsažené herní symboly a hodnoty, jimiž se podle výherní kombinace násobí celková vsazená částka na jednu otočku.

  • Třesně (2x)
  • Citrony (4x)
  • Pomeranče (6x)
  • Švestky (8x)
  • Hrozny (10x)
  • Melouny (15x)
  • Zvonky (50x)
  • Žolík (wild symbol)

Bonusové funkce ve hře Respin Joker

Jednoduchost hry se projevuje i v nabídce bonusových funkcí. Nenajdeme zde žádné minihry nebo jiné bonusové režimy. Bonusovou funkci obsahuje automat pouze jednu, rozhodně to však není na škodu a potenciální šance na výhru nabízí automat jinde. Tou jedinou funkcí je dobře známí wild symbol neboli divoký symbol. Online výherní automat Respin Joker má pro tento případ symbol žolíka. Výherní kombinace, jejichž součástí je i wild symbol, zůstávají stát a hráč získává otočku zdarma – respin. Po otočení se výherní kombinace vyhodnotí a symboly se následně uvolní. Pokud následně vznikne další výherní kombinace včetně wild symbolu, obdrží hráč další volnou otočku.

Relevant news