Starburst

Nepřehlédnutelný online výherní automat Starburst mají na svědomí ostřílení herní vývojáři z NetEnt. Jedná se o velmi oblíbenou hru nejen na našem trhu, která u hráčů boduje zejména jednoduchostí a zároveň díky velmi chytlavé grafice a zvukovému doprovodu, díky kterému se rozhodně nebude při hraní online nudit žádný správný hazardní hráč. Tento online výherní automat, který si užijete i v mobilní verzi ve svém chytrém telefonu, přináší mnoho dalších lákadel, kterými kromě bonusových funkcí jsou i potenciální výhry z obou stran herních válců. Tento fakt vám přináší ještě větší šanci na pěknou potenciální výhru.

Téma hry Starburst

Online výherní automat Starburst

Oblíbený výherní automat Starburst od společnosti NetEnt.

Samotný vzhled tohoto online výherního automatu je nezaměnitelný. Hra totiž nabízí velmi hezkou a pestrobarevnou grafiku i efekty. Stejně tak je tomu v oblasti zvuku, který je rozhodně zdařilý. Ve hře se nachází výhradně třpytivé symboly, které mají z větší části podobu krystalů. Dále se zde setkáme i se starým známým symbolem BAR a sedmiček. V porovnání s hrami, jako je například Respin Joker, je Starburst velmi akční a dynamická hra, která je navíc plná různých bonusů. Zejména díky tomuto faktu existuje velmi početná základna hráčů, kteří na tento online výherní automat nedají dopustit.

Jak se hraje Starburst

Automat Starburst má celkem pět herních válců a deset výherních řad. Ve hře tak vidíte tři symboly na každém z pěti válců. Nejvyšší možná částka, kterou lze vsadit na otočení válci je ve výši 1 000 Kč. V případě takové sázky pak máte možnost vyhrát i 500 000 Kč, což je nejvyšší možná výhra za jedno otočení. Oficiálně statistická průměrná hodinová prohra potom dosahuje hodnoty 70 380 Kč. Šance na potenciální výhru jsou v tomto online výherním automatu slušné a variabilní výše výherního podílu RTP je 96,09 %.

Symboly a výhry ve hře Starburst

Ve hře Starburst si hráči zahrají s celkem osmi symboly, které mají výraznou podobu. Níže si uvedeme veškeré symboly, na které můžete v tomto online výherním automatu narazit. V závorce jsou uvedeny hodnoty, jimiž se násobí vaše sázka během herní otočky při třech symbolech, čtyřech a pěti stejných symbolech:

  • Hvězdičky (wild symbol)
  • BAR symbol (50x, 200x, 250x)
  • Sedmičky (25x, 60x, 120x)
  • Žluté krystaly (10x, 25x, 60x)
  • Zelené krystaly (8x, 20x, 50x)
  • Červené krystaly (7x, 15x, 40x)
  • Modré krystaly (5x, 10x, 25x)
  • Fialové krystaly (5x, 10x, 25x)

Když tedy například stanovíme sázku za 5 Kč a hodnotu úrovně na 10 a podaří se nám trefit výherní řadu tří symbolů modrého krystalu, tak následnou výhru vypočítáme takto: výše sázky (5 Kč x 10) x multiplikátor 5 = naše výhry, která v tomto příkladu činí 250 000 Kč.

Bonusové funkce ve hře Starburst

Jako v mnoha dalších výherních automatech, tak i zde se setkáte s tzv. wild symbolem, který ve hře Starburst má podobu pestrobarevných hvězdiček a má možnost se zobrazovat na druhém, třetím a čtvrtém válci. Wild symbol vám zpřístupní bonusovou funkci, kdy se roztočí zbývající válce jedna a pět. Základní funkcí wild symbolu je samozřejmě doplňování výherních řad. Starburst je vynikající hra i z důvodu vyplácení z obou stran, kdy vás automat drží v napětí až do úplného konce zatočení.

Relevant news