Klasické nebo online stírací losy?

Klasické papírové losy jsou tu s námi již pěknou řádku let. Kdo by si jen pomyslel, že dnes budeme mít ještě mnohem širší výběr stíracích losů díky internetu a rozvoj online casin. Online stírací losy jsou znatelně levnější na výrobu i distribuci a díky tomu mohou nabídnout i mnohem zajímavější potenciální výhry. Díky moderním technologiím a pokroku mohou mít moderní online stírací losy mnoho grafických zajímavostí a vylepšených výherních kombinací.

Velká část hráčů se nesprávně domnívá, že ve výherních losech nelze vyhrát opravdu velkou výhru. Tahle domněnka je však mylná, protože nabídka online stíracích losů je tak obrovská, že uspokojují očekávání různých hazardních hráčů. Pro začínající hráče nebo příležitostné nadšence jsou k dispozici stírací losy v hodnotách od pár desítek korun. V takovém případě je však jasné, že i potenciální výhra nebude nikterak vysoká. Pro šanci na co nejlepší výhry je určitě zapotřebí sázet stírací losy okolo 100 Kč. V případě, že vám bude přát štěstěna, tak se můžete těšit na opravdu šťavnaté výhry.

Online stírací losy jsou dostupné pro každého

Stírací losy jsou nyní online

Stírací losy jsou nyní dostupné online na počítači či mobilu!

Běžné stírací losy jsou stále docela oblíbené a můžete se s nimi setkat prakticky každý den, třeba na benzínové pumpě nebo na pobočce české pošty. Nejlevnější stále pořídíte dokonce i za 10 Kč, ale nepočítejte s vysokou potenciální výhrou. V případě úspěchu je třeba se vždy dostavit na prodejní místo, kde jste los zakoupili a výhra vám bude vyplacena. V čem však spočívá přednost online výherních losů je určitě jejich prakticky neomezená dostupnost. Díky online casinům a jejich aplikacím jsou stírací losy dostupné prakticky odkudkoliv, kde je k dispozici internet. To vše v chytrém mobilním telefonu nebo tabletu.

Proč hrát stírací losy online?

Možná jste na to dostali odpověď při čtení odstavce výše. Online stírací losy jsou prostě stále více oblíbené a přitahují lidi, kteří s ostatními hazardními hrami nemají nic společného. Je to zkrátka populární zábava, která může i občas přinést nějakou tu výhru. Díky chytrému mobilnímu telefonu si dnes můžete setřít výherní los třeba prstem po displeji. Velkou předností online podoby losů je určitě i fakt, že o výhře se dozvíte prakticky okamžitě, protože vám jí oznámí přímo aplikace. U klasických papírových losů je třeba si nejdříve nastudovat výherní kombinace. Navíc v případě, že máte štěstí a získáte nějakou výhru, tak v online provedení jsou vám získané peníze připsány okamžitě na herní konto, které máte registrované v online casinu.

Svou popularitu získaly stírací losy pro svou naprostou jednoduchost. Prostě si koupíte los za vybranou částku, kterou si zvolíte a jen si vyškrtáte svou odměnu. V mnoha případech se tak jedná o příjemné odreagování i pro náročné hazardní hráče, kteří běžně vyhledávají kasinové hry, jako třeba blackjack nebo ruletu.

Chcete si tedy vyzkoušet jaké je to stírat si losy v pohodlí na chytrém mobilním telefonu? Už nemusíte nikam chodit a u pokladny si kupovat los a případně se vracet. V jednoduchosti je tak největší síla této oblíbené hry.

Existuje nespočet různých druhů a variant stíracích losů

Díky internetu a aplikacím pro chytré telefony nabízejí stírací losy mnoho možností, ze kterých si lze jednoduše vybírat. První věc, která vás na online stíracích losech určitě upoutá je jejich moderní a svěží design. Na internetu dnes můžete vybírat z mnoha desítek a stovek různých motivů a forem stíracích losů. Stírací losy se nejčastěji liší v tom, kdo je jejich vydavatelem. Na našem trhu existuje hned několik provozovatelů, kteří stírací losy nabízejí v klasické podobě i v té internetové.

Velký rozdíl mezi stíracími losy online může být rozmezí potenciálních výher. Jak už jsme si zmínili výše, tak má hráč možnost si zvolit, jakou částku do losu investuje. Možná vysoká výhra je pak samozřejmě závislá na velikosti počátečního vkladu. V některých online stíracích losech se lze setkat s výhrami od několika tisíc až stovek tisíc. Výjimkou však nejsou losy, na kterých lze trefit výhru v hodnotě několika milionů korun. Rozhodně bychom měli připomenout, že ke stíracím losům se tu a tam lze dostat i zcela zdarma. Online casina své losy občas nabízejí svým zákazníkům ve formě různých bonusů a promo akcí.