Co jsou online výherní automaty Megaways?

První Megaways online výherní automat, který se jmenoval Dragon Born přišel s moderní technologií válců, která všem hazardním hráčům nabízí neuvěřitelných 117 649 výherních kombinací, které lze trefit během jedné otočky herními válci. Jedná se o přelomovou hru, která neměla před svým představením období. Pozornost široké hráčské komunity si však vydobyla až druhá hra od studia Big Time Gaming, kterou byla Bonanza. Hra byla představena v roce 2016 a zapříčinila celosvětovou popularitu Megaways.

Online výherní automaty Megaways lze označit za přelomové, protože se na nich nachází dohromady šest válců a mají možnost náhodně měnit symboly ve hře během každého zatočení. To má jednoduše za efekt, že potenciálních výherních linií je obrovské množství a díky tomu i větší šance na slušnou výhru. Pouze v automatech Megaways lze získat něco nového během každého zatočení.

S první variantou výherního automatu Megaways přišlo herní studio Big Time Gaming. Od té doby se však tato varianta automatu rozšířila a dnes již existuje celá řada podobných her, které mají také neuvěřitelné množství výherních kombinací. Mezi další producenty Megaways výherních automatů dnes patří především Red Tiger a Blueprint. Kromě toho je na trhu i mnoha dalších poskytovatelů hazardních her, ale všichni samozřejmě používají originální licenci od Big Time Gaming. Díky tomu je však zaručen herní zážitek extrémního množství výherních linií.

Online výherní automaty Megaways byste měli vyzkoušet

Ukázka z výherního automatu Dragon Born Megaways

Ukázka z výherního automatu Dragon Born Megaways.

Jak už bylo zmíněno výše, tak výherní automaty Megaways dnes nabízí mnoho herních společností. Všichni však využívají jednu originální licenci od tvůrců mechaniky Megaways. Za zmínku rozhodně stojí herní studio Blueprint, které vytváří nejkvalitnější Megawas online výherní automaty dneška. Jedná se o společnost z Velké Británie, která se na trhu hazardních her pohybuje už dlouhé roky. Díky tomu má společnost dostatek zkušeností, jak vytvořit ty nejatraktivnější hry v režimu Megaways. Mezi jejich nejhranější kousky patří například online výherní automaty Genie Jackpots Megaways, Diamond Mine Megaways nebo třeba Wolf Legend Megaways.

Dalším populární herní studio, které se věnuje i automatům Megaways je Red Tiger, které se podepsalo pod herní peckou s názvem Piggy Riches Megaways. Kromě toho můžete v online casinech narazit na hry od společností Iron Dog Studio, iSoftBet nebo třeba NextGen. Tyto společnosti dohromady nabízí opravdu širokou nabídku různých výherních automatů v licenci Megaways. Každý si tak jednoduše vybere hru, která mu nejlépe sedí

Jak online výherní automaty Megaways fungují?

Online výherní automaty Megaways se od klasických online automatů liší především v počtu výherních linií. Výherní linie nebo řady jsou zkrátka možné výherní kombinace, které můžete trefit na herních válcích. Pokud trefíte určitou výherní linii, tak získáte předem stanovený násobek vašeho vkladu na jednu herní otočku. Ve velkém množství dnešních online výherních automatů lze množství výherních řad nastavit. Samozřejmě, že čím více výherních řad chcete mít aktivních, tím více budete muset vsadit na herní otočku. Nejčastěji se setkáme s pravidlem, že vyhrávají alespoň tři stejné symboly, které padnou na válcích ve stanovené řadě.

Automaty Megaways vycházejí z herní mechaniky, které se říká Ways to Win a rozšiřují její funkce. V online výherních automatech Megaways je totiž možné najít tisíce způsobů, jak trefit potenciální výhru. Automat tak může fungovat díky válcům, které mohou náhodně měnit počet symbolů na každém válci během každé herní otočky. Automaty Megaways mají standardně šest válců a díky tomu, že válce mohou nepřetržitě během hry měnit symboly, tak se počet výherních řad může vyšplhat až nad sto tisíc.

Online výherní automaty Megaways samozřejmě obsahují i další velmi oblíbené funkce, jako například bonusové hry, otočky zdarma, multiplikátory, wild symboly nebo třeba rozšiřování válců. Právě i proto patří tyto hry mezi nejvíce vyhledávané automatové kasino hry v online casinech. Díky obrovskému navýšení výherních řad jsou hry v licenci Megaways zábavnější
a hlavně přinášejí více šancí na potenciální výhry.

Jaké Megawaye výherní automaty jsou nejlepší?

Jak už bylo popsáno výše, tak online výherní automaty Megaways dnes nenabízí jen jejich tvůrci z australského herního studia Big Time Gaming, ale mnoho další tvůrců, kteří produkují skvělé moderní i retro online výherní automaty. Níže si představíme ty nejhranější automaty online a jejich autory:

Studio Big Time Gaming:

 • Bonanza Megaways
 • Dragon Born Megaways
 • Extra Chilli Megaways
 • Monopoly Megaways
 • Queen of Riches Megaways
 • Royal Mint Megaways
 • Wheel Of Fortune Megaways

Studio Red Tiger:

 • Pirates Plenty Megaways
 • Mystery Reels Megaways
 • Paddy Power Megaways
 • Dragons Luck Megaways
 • Dragons Fire Megaways
 • Ali Baba’s Luck Megaways

Studio Blueprint:

 • Big Cat King Megaways
 • Legacy of the Gods Megaways
 • Genie Jackpots Megaways
 • Buffalo Rising Megaways
 • Rick & Morty Megaways
 • Temple of Treasure Megaways